Címkék: sfp adó, sfp 40 km, sfp 1310nm, Olcsó sfp adó, High Quality sfp 40km, Kína sfp 1310nm Szállítók.

Ft63 603
  • Készleten
  • e1293


  • Üzemi hőmérséklet: -40°c~+85°c
  • csatlakozó: LC
  • Átviteli távolság: 40 KM
  • Hullámhossz: 1550nm TX/1310nm RX & 1310nm TX/RX 1550nm
  • Márka Név: cne-lnk
  • Adatátviteli Sebesség: 155M
  • Modell Száma: LNK-BSFP-155M-L4U

  • Csomag Méret: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
  • Csomag Súlya: 0.5kg (1.10lb.)
  • Készülék Típus: Pár

155M SFP Kétirányú Adó, 1550nm TX/1310nm RX & 1310nm TX/1550nm RX, LC 40 km, A DDM, -40C~+85

Jellemzők Akár 155Mbps adatok-arány 1310nm FP lézer, illetve PIN photodetector a 40 km transmissio Megfelel az SFP MSA, valamint SFF-8472 a simplex LC vagy RP aljzat Digitális Diagnosztikai Ellenőrző Belső Kalibrációs, vagy Külső Kalibrációs +3,3 V egységes tápegység Működési esetén a hőmérséklet Kereskedelmi: 0°C-tól +70° Ipari: -40°C-tól +85°C Kompatibilis RoHS

Alkalmazások SDH STM-1, S-1.1-ES,L-1.1-ES, L-1.2-BAN OC-3 IR1,LR1,LR2 Más optikai linkek

Leírás

Az SFP-KÉTIRÁNYÚ adóvevők, nagy teljesítményű, költség-hatékony modulok alátámasztó adatok-arány 155Mbps pedig 40 km-átviteli távolság a SMF.

A készülék három részből áll: egy FP lézer adó, egy PIN photodiode integrált, a transz-impedancia preamplifier (TIA), valamint MCU egység. Minden modulok megfelelnek i. osztályú lézer biztonsági követelményeknek.

A adóvevők kompatibilis SFP Multi-Forrás Megállapodás (MSA), valamint SFF-8472. További információért, kérjük, tekintse meg SFP MSA.

Absolute Maximum Ratings

Paraméter

Szimbólum

Min

Max

Egység

Feszültség

Vcc

0.5-re

4.5

V

Tárolási Hőmérséklet

Ts

-40

+85

°C

Működési Páratartalom

-

5

85

%

Ajánlott Működési Feltételek

Paraméter

Szimbólum

Min

Tipikus

Max

Egység

Operációs Esetben Hőmérséklet

Kereskedelmi

Tc

+70

°C

Ipari

-40

+85

°C

Tápfeszültség

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Tápegység Aktuális

Icc

300

mA

Adatátviteli Sebesség

155

Mbit / s

Optikai, Elektromos Jellemzők

Paraméter

Szimbólum

Min

Tipikus

Max

Egység

Megjegyzések

Adó

Központ Hullámhossz

λc

1260

1310

1360

nm

Spektrális Szélessége (RMS)

σ

4

nm

Átlagos Kimeneti Teljesítmény

Fintor

-5

dBm

1

Kihalás Arány

ER

9

dB

Optikai Felfutási/Lefutási Idő (20%~80%)

t r /t f

1.3

ns

Adatok Bemeneti Hinta Differenciál

V A

400

1800

mV

2

Bemeneti Differenciál Impedancia

Z A

90

100

110

Ω

TX Letiltása

Letiltása

2.0

Vcc

V

Engedélyezése

0.8

V

TX Hibája

Hibája

2.0

Vcc

V

Normál

0.8

V

Vevő

Központ Hullámhossz

λc

1480

1580

nm

Vevő Érzékenység

-32

dBm

3

Vevő Túlterhelés

-3

dBm

3

LOS De-azt bizonygatják

LOS D

-32

dBm

LOS Érvényesíteni

EGY LOS

-45

dBm

LOS Hiszterézis

1

4

dB

Adatok Kimeneti Hinta Differenciál

Vout

400

1800

mV

4

LOS

Magas

2.0

Vcc

V

Alacsony

0.8

V

Megjegyzések:

1. Az optikai teljesítmény elindította SMF.

2. PECL bemenet, belsőleg AC-függő, illetve megszűnik.

3. Mért egy PRBS 2 23 -1 vizsgálati mintát @155Mbps, BER ≤1×10 -10 .

4. Belsőleg AC-függő.

Időzítés, Elektromos

Paraméter

Szimbólum

Min

Tipikus

Max

Egység

Tx Letiltása Tagadja Idő

t_on

1

ms

Tx Letiltása Érvényesíteni Idő

t_off

10

µs

Ideje Inicializálni, beleértve Visszaállítása Tx Hibája

t_init

300

ms

Tx Hibája Érvényesíteni Idő

t_fault

100

µs

Tx Letiltása Visszaállítása

t_reset

10

µs

LOS Érvényesíteni Idő

t_loss_on

100

µs

LOS De-állítják Idő

t_loss_off

100

µs

Soros ID órajelek

f_serial_clock

400

KHz

MOD_DEF (0:2)-Magas

V H

2

Vcc

V

MOD_DEF (0:2)-Alacsony

V L

0.8

V

Diagnosztika Specifikáció

Paraméter

Tartomány

Egység

Pontosság

Kalibrációs

Hőmérséklet

0 +70

°C

±3°C

Belső / Külső

-40 +85

Feszültség

3.0 3.6

V

±3%

Belső / Külső

Elfogultság Aktuális

0 100

mA

±10%

Belső / Külső

TX Teljesítmény

-5, hogy -0

dBm

±3dB

Belső / Külső

RX Teljesítmény

-30 -8

dBm

±3dB

Belső / Külső

Kapcsolat


Írd meg véleményed

Kapcsolódó termékek